JSME PARTA

Skákání  a sport nás prostě baví!

O NÁS

Jsme sportovní tým zabývající se Rope Skippingem od roku 2015. 

Naší mateřskou lodí byla ZŠ Ještědská, kde jsme působili za podpory vedení školy jako školní kroužek. Nyní jsme již samostatný sportovní oddíl, zapsaný spolek - SKIPPIES LIBEREC z. s.   

Trénujeme na školách ZŠ Ještědská,  ZŠ Aloisina výšina  a v TJ Lokomotiva Liberec.

Své "umění" předvádíme na různých libereckých školách či kulturních akcích. Vystupovali jsme například na školním karnevalu ve škole Oblačná v Liberci, dále jsme absolvovali vystoupení na mistrovství školního volejbalu v Liberci, vyjeli jsme na Olympijský festival do Ostravy, kde jsme předvedli umění Rope Skippingu. V neposlední řadě máme za sebou vystoupení na soutěži Urban Challenge v Praze a na Olympiádě dětí a mládeže v Liberci. 

Během let jsme prošli již několika úspěšnými závody v různých Rope Skippingových disciplínách. Na hrudi již nosíme nejen stříbrné medaile, ale i dvě zlaté medaile z Show Contest a Long Rope při Jump For Joy z Mistrovství České republiky a mnoho dalších medailových ocenění.

Ale co je pro nás nejdůležitější !?

Skvěle se bavit, hýbat se a užívat si tento skvělý netradiční sport.


NAŠE DALŠÍ AKTIVITY

Jednou ročně pořádáme v Liberci Rope Skippingové závody SCHOOL LEAUGE A MINI CUP ve spolupráci Friskkies Rope SkippingCzech Jump Rope a Astra Klánovice,  pro mírně pokročilé skokany.

Pravidelně se účastníme různých workshopů, které pořádá národní svaz Czech Jump Rope, či jiné organizace. Pořádáme víkendová soustředění, letní soustředění a příměstské tábory. Pořádáme workshopy pro rodiče s dětmi i pro dospělé.

 Jsme ve spolupráci a členy národní Rope Skippingovoé asociace Czech Jump Rope.

 PROPOJENÍ A SPOLUPRÁCE  S KoPa SPORTU

Všeobecné sportovní aktivity pro děti a mládež

Kromě Rope Skippingu se nám povedlo rozšířit naší činnost i na Všeobecné sportovní aktivity pro děti a mládež - jako jsou Děti na startu, příměstské tábory, cvičení pro rodiče s dětmi ...

 VIDEO - SCHOOL LEAUGE 2019

I LOVE LIBEREC

NABÍZÍME EXHIBIČNÍ PROGRAM 

NA

 VEŘEJNÝCH AKCÍCH

 (SPORTOVNÍ, SPOLEČENSKÉ, PLESY, KARNEVALY, DĚTSKÝ DEN, MIKULÁŠSKÁ ...)


Exhibici přizpůsobíme dle domluvy, jak časově tak programem.

K vystoupení potřebujeme větší plochu cca 10x9m - čím větší tím lepší :).